Šembera Josef (Vysoké Mýto 1794 - 1866 Litomyšl)
Požár Vysokého Mýta 4. června 1816, značeno ve štočku Jos, Sembera fecit, kolorovaný lept/papír fixovaný na kartonu, 27 x 39,5 cm, poškozeno (Ní)
23.05.2015 - 15:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |